KOLEKCJA KLER 2022 - LOOKBOOK

KOLEKCJA KLER 2022 - LOOKBOOK

Siedziba

KLER S.A.

Piastowska 39b, 46-380 Dobrodzień

mail kler@kler.eu

Sekretariat

phone +48 34 352 91 03

Sekretariat Zarządu

mail zarzad@kler.eu

Zespół handlowy

Informacja handlowa w Salonach firmowych

Szczegółowych informacji o naszych produktach, nowościach, cenach oraz okresowych promocjach udzielają pracownicy w Salonach Firmowych KLER.

Napisz do nas

Dyrektor handlowy

Renata Milej

mail renata.milej@kler.eu

Biuro Obsługi Klienta

Dokonałeś już zakupu i masz pytania dotyczące obsługi Twojego zamówienia? Skontaktuj się z nami.

mail realizacjazamowien@kler.eu

Zespół Public Relations

Public Relations

Beata Kałuża

mail pr@kler.eu

Product Placement

Marta Piwowarska

mail marta.piwowarska@kler.eu

Zespół marketingu

Prezes ds. handlowych

Rafał Desczyk

mail rafal.desczyk@kler.eu

Dyrektor ds. komunikacji marketingowej

Kornel Jobda

mail kornel.jobda@kler.eu

Brand Manager

Katarzyna Lizurej-Mielczarek

mail katarzyna.mielczarek@kler.eu

Zespół eksportu

Dyrektor Eksportu

Sławomir Kalka

mail export@kler.eu

Informacja handlowa

Pусский / Aнглийский

Barbara Niedoba

mail barbara.niedoba@kler.eu

German / English

Bartosz Baranowicz

mail bartosz.baranowicz@kler.eu

English / German

Adrian Miosga

mail adrian.miosga@kler.eu

German / English

Beata Janoszka

mail beata.janoszka@kler.eu

German / English

Laura Balukiewicz

mail laura.balukiewicz@kler.eu

Współpraca z architektami

Pełnomocnik Zarządu ds. współpracy z architektami

Ewa Czachorowska

phone +48 512 422 283 mail ewa.czachorowska@kler.eu

Napisz do nas

Formularz kontaktowy