KOLEKCJA KLER 2022 - LOOKBOOK

KOLEKCJA KLER 2022 - LOOKBOOK

Współpraca z architektami
Współpraca z architektami

Zapraszamy do kontaktu z naszymi specjalistami ds. współpracy z architektami.

Nasi specjaliści wesprą Państwa w realizacji nawet najbardziej ambitnych projektów!

 BIAŁYSTOK
Salon Kler, ul. Przędzalniana 31

Zbigniew Dziejma

tel. 512422216, e-mail zbigniew.dziejma@kler.eu

 

BIELSKO-BIAŁA
Salon Kler, ul. Kustronia 47a

Grzegorz Lubieniec

tel. 512422292, e-mail grzegorz.lubieniec@kler.eu

 

BYDGOSZCZ
Salon Kler, ul. Fabryczna 1b

Sylwia Zielińska

tel. 512422324, e-mail sylwia.zielinska@kler.eu

 

CZĘSTOCHOWA
Salon Kler, ul. Drogowców 29A

Wiktoria Lipa

tel. 512422382, e-mail wiktoria.lipa@kler.eu

 

DOBRODZIEŃ
Salon Kler, ul. Oleska 35, Dobroteka

Anna Feliks

tel. 512422461, e-mail anna.feliks@kler.eu

 

GDAŃSK
Salon Kler, ul. Grunwaldzka 211, Galeria City Meble

Justyna Sosnowska

tel. 512422404, e-mail justyna.sosnowska@kler.eu

 

GLIWICE
Salon Kler, ul. Pszczyńska 192, Galeria Reforma

Wojciech Żurek
tel. 512422308, e-mail wojciech.zurek@kler.eu

 

GORZÓW WIELKOPOLSKI
Salon Kler, ul. Poznańska 11

Beata Turczyńska

tel. 512422304, e-mail beata.turczynska@kler.eu

 

JAROSŁAW
Salon Kler, ul. Tarnowskiego 20A

Marek Maziarek
tel. 512422295, e-mail marek.maziarek@kler.eu

 

JELENIA GÓRA
Salon Kler, ul. Sygietyńskiego 16

Małgorzata Ptak
tel. 512422386, e-mail malgorzata.ptak@kler.eu

 

KALISZ
Salon Kler, ul. Wrocławska 48-50

Aleksandra Kubiak

tel. 504998050, e-mail aleksandra.kubiak@kler.eu

 

KATOWICE
Salon Kler, Al. Roździeńskiego 212

Wioleta Dyk
tel. 512422300, e-mail wioleta.dyk@kler.eu

 

KIELCE
Salon Kler, ul. Zagnańska 232

Elżbieta Pietrowska
tel. 512422303, e-mail elzbieta.pietrowska@kler.eu

 

KOSZALIN
Salon Kler, ul. Szczecińska 5

Justyna Jakubowska
tel. 512422273, e-mail justyna.jakubowska@kler.eu

 

KRAKÓW
Salon Kler, ul. Tetmajera 83, Galeria Tetmajera 83

Aleksandra Potoczna
tel. 512422381, e-mail aleksandra.potoczna@kler.eu

 

LUBIN
Salon Kler,  ul. Legnicka 69

Urszula Owczarek
tel. 512422302, e-mail urszula.owczarek@kler.eu

 

LUBLIN
Salon Kler, ul. Diamentowa 2, Galeria Diamentowa

Katarzyna Bieńko
tel. 512422411, e-mail katarzyna.bienko@kler.eu

 

ŁÓDŹ
Salon Kler, ul. Kasprzaka 6

Justyna Filanowska

tel.512422278, e-mail justyna.filanowska@kler.eu

 

NOWY SĄCZ
Salon Kler, ul. Grunwaldzka 32

Konrad Korzeniowski
tel. 512422290, e-mail konrad.korzeniowski@kler.eu

 

NOWY TARG
Salon Kler, ul. Szaflarska 133 

Beata Kondaszuk

tel. 512422313, e-mail beata.kondaszuk@kler.eu

 

OLSZTYN
Salon Kler, ul. Leonharda 5

Joanna Sosnowska-Paściak
tel. 512422288, e-mail joanna.pasciak@kler.eu

 

POZNAŃ
Salon Kler, Al. Solidarności 34, Centrum Meblowe  Polskie Meble

Karolina Skołozdrzych
tel. 512422425, e-mail karolina.skolozdrzych@kler.eu

 

RYBNIK
Salon Kler, ul. Prosta 135

Sabina Brembor
tel. 512422389, e-mail sabina.brembor@kler.eu

 

RZESZÓW
Salon Kler, ul. Geodetów 4, Galeria BOZ

Erwina Podolska
tel. 512422274, e-mail erwina.podolska@kler.eu

 

SZCZECIN
Salon Kler, ul. Hangarowa 13

Marzena Gnat
tel. 512422257, e-mail marzena.gnat@kler.eu

 

TORUŃ
Salon Kler, ul. Lelewela 33, Galeria AMC

Krzysztof Lewandowski
tel. 506800737, e-mail krzysztof.lewandowski@kler.eu


WARSZAWA
Salon Kler, ul. Puławska 436

Adrianna Kolasa

tel. 512422407, e-mail adrianna.kolasa@kler.eu


 

WARSZAWA
Salon Kler, ul. Malborska 45, Homepark Targówek

Beata Klaudel
tel. 512422289 e-mail beata.klaudel@kler.eu

 

WROCŁAW
Salon Kler, ul. Czekoladowa 20, Aleja Bielany

Anna Magiera
tel. 512750259, e-mail anna.magiera@kler.eu

 

WROCŁAW
Salon Kler, ul. Braniborska 14, Galeria Domar

Dorota Lenarcik
tel. 512422285, e-mail dorota.lenarcik@kler.eu

 

ZIELONA GÓRA
Salon Kler, ul. Trasa Północna 3 

Patrycja Michałowska
tel. 512422307, e-mail patrycja.michalowska@kler.eu